درباره ما

لوگو سربرگ فارسیان افق آرشا
logo-mark-1

ما که هستیم …

درباره شرکت فارسیان افق آرشا

 

شرکت “فارسیان افق آرشا ” در سال ۱۳۹۷ تأسيس و فعالیت خود را در زمینه ساخت و ساز سبک و گسترش صنعت ساختمان آغاز نمود. بر همین اساس شرکت “فارسیان افق آرشا “، یکی از فعالان در زمینه عرضه مصالح سبک ساختمانی به نام صفحات سیمانی الیافی ( فایبر سمنت برد) می باشد.

logo-mark-1

هدف ما …

ترویج متد سبک سازی و مقاوم سازی در صنعت ساختمان

 

شرکت فارسیان افق آرشا با ترویج متد سبک سازی و مقاوم سازی در صنعت ساختمان و نهادینه کردن استفاده صحیح از مصالح سبک از مصارف مختلف از جمله نمای ساختمان ، سقف کاذب ، دیوار های داخلی و پیرامونی تاسیس گردید. این شرکت نماینده انحصاری فروش فایبر سمنت برد با برند DP Board شرکت دیوار پوشش سیمان پارت ( اولین و تنها تولید کننده فایبر سمنت برد اتوکلاوی در ایران ) می باشد و همچنین در زمینه صنعت ساختمان، سبک سازی، آشنا سازی با متریال های نوین ساختمانی و حمایت از تولید ملی صادر کننده فایبرسمنت برد به کشورهایی همچون گرجستان، آذربایجان، عراق، پاکستان، افغانستان، ترکمنستان بوده است و امیدوار است بتواند در این عرصه گام بزرگی برای صنعت ساختمان کشور عزیزمان ایران بردارد.

پروژه برج دماوند
فایبر سمنت برد

محصولات ما

 

پانل های سیمانی الیاف دار ( فایبر سمنت برد ) صفحات پیش ساخته سیمانی هستند که خواص مکانیکی آنها با استفاده از سیلیس و الیاف سلولزی بهبود یافته است . الیاف سلولزی به کار رفته در این صفحات، باعث افزایش مقاومت آنها در برابر تنش های فشاری و کششی ناشی از تغییرات دما شده و از بروز عیوب مختلف همچون ترک خوردگی و اعوجاج جلوگیری می کند. با بهره گیری از دانش و تکنولوژی های برتر صنعت نوین ساختمان یک محصول منحصر به فرد بوده که در مقایسه با سایر محصولات ساختمانی در صد قابل توجهی صرفه جویی در هزینه و زمان اجرا خواهد داشت و همچنین این محصول طبق استانداردهای روز دنیا و دارای گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی با گردید A می باشد.
فایبر سمنت برد شرکت فارسیان افق آرشا مخلوطی همگن از سیمان مخصوص ، سیلیس و الیاف سلولز که در فرایند پیچیده به نام ماشین هات چک Hatschek ساخته شده و فرایند عمل آوری آنها با دستگاه اتوکلاو Autoclave انجام می شود.

دریافت یک مشاوره رایگان برای پروژه شما

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .