شرکت فارسیان افق آرشا

رادیاتور های دکوراتیو

آنیت تولید کننده انواع سیستم های گرمایشی

گروه صنعتی آنیت، نسل نوین رادیاتورهای لوکس، دکوراتیو، شیشه ای و حوله خشک کن را طراحی و به بازار عرضه نموده است. رادیاتورهای آلومینیومی آنیت نه تنها از حیث شکل ظاهری، بلکه از نظر کارکرد، ظرفیت حرارتی و برتری های تکنولوژیکی، تفاوت های قابل ملاحظه ای با رادیاتورهای دایکستی، فولادی و قرنیزی موجود در بازار دارد. استفاده از تکنولوژی های نوین همچون تکنولوژی دوجداره، گرمایش یکنواخت، تکنولوژی مایکروفین و … علاوه بر افزایش ظرفیت حرارتی باعث دریافت بالاترین شاخص انرژی در ایران (394) گردیده است.

همچنسن سازگاری با شیر ترموستاتیک از دیگر ویژگی هایی است که رادیاتورهای آنیت را از محصولات مشابه متمایز می کند. در ازای گرمایش بالا، آنیت نسبت به رقبای خود در حوزه صرفه جویی در مصرف انرژی با افتخار در بازار ایران رکورددار می باشد. آنیت به عنوان اولین تولید کننده رادیاتورهای شیشه ای و دکوراتیو، تنوع قابل ملاحظه ای از طرح های زیبا را در اختیار مشتریان قرار داده است.

رادیاتورهای آنیت

آنیت با تجربه ای موفق در تولید انواع رادیاتورهای آلومینیومی با بهره گیری از متخصصین مجرب و طراحان خبره داخلی و خارجی (تحت لیسانس شرکت Anit Global و نظارت مستقیم نماینده ویژه سازمان جهانی انرژی Energy Globe) تکنولوژی های برتر خود را به بازار ایران و اروپا عرضه می دارد. این شرکت با ابداع تکنولوژی های متفاوت از قبیل مایکروفین، سیستم دوجداره ضذ خوردگی، پوسیدگی و مقابله با گاز هیدروژن، در حال حاضر تنها تولید کننده نسل جدید رادیاتورهای ترکیبی پر راندمان خانگی می باشد. باعث افتخار است اعلام نماید «سیستم گرمایش یکنواخت» و گرید انرژی A++ ذر رادیاتورهای آلومینیومی فقط منحصر به آنیت می باشد.

تکنولوژی ها و کیفیت فوق العاده این برند در کنار عرضه آن با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت جهانی، تقاضای آن را در تمامی کشورهای منطقه و اروپا افزایش داده و منجر به گشوده شدن دروازه های تجارت بین المللی بر روی این محصول گردیده است.

رادیاتورهای خانگی آنیت

آنیت متنوع ترین رادیاتورهای خانگی اعم از رادیاتورهای فوق لوکس شیشه ای در تیپ های مختلف و رادیاتورهای پره ای پنلی با بیش از 20 تیپ و مدل با قیمت هایی بی رقیب، مطابق با بودجه و سلایق مختلف مشتریان، ام از انبوه سازان پروژه های مسکن، لوکس سازان و … را ارائه می نماید. محصولات آنیت با توجه به بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در طراحی و ساخت، رسالت خود را تضمین کیفیت و همراهی همه جانبه با مخاطبین قرار داده و ضمن رعایت حقوق مشتریان، تا 10 سال محصول خود را تحت گارانتی و خدمات پس از فروش قرار می دهد.

نیاز به مشاوره دارید؟

سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.