شرکت فارسیان افق آرشا

سنگ فرش

شرکت فارسیان افق آرشا تولید کننده سنگ فرش

شرکت فارسیان افق آرشا به غیر از آجر های پازلی، تولید کننده سنگ فرش هم می‌باشد. سنگ فرش ها دارای متریال و مدل های مختلفی می باشند که برای پوشش کف فضاهای سبز مورد استفاده قرار می گیرند.
عمده ترین بخش دکوراسیون بیرون خانه ها یعنی باغ ها و حیاط های پشتی سنگ فرش ها هستند. ایجاد ساختار زیبا و کاربردی برای این بخش های بیرونی، از مهمترین اهداف سنگ فرش کردن باغ و یا حیاط های خانه ها محسوب می شود.

از گذشته تا به امروز، متریال مختلفی همچون سنگ، برای سنگ فرش کردن کف حیاط، باغ و یا بخشی از کف فضاهای سبز استفاده می شود. این تنوع در کنار خلاقیت طراحان، سنگ فرش های جالب و دیدنی را ایجاد کرده که استفاده از آن ها می تواند نمای بیرونی و دکوراسیون فضای مورد نظر را متحول و چشم نواز کند.

ویژگی های این نوع سنگ فرش

 این نوع سنگ فرش آجری، سطحی چشم نواز با الگوهای منظم و مرتب است که به علت توازن و تقارنی که دارد، موجب هدایت چشم به تمامی نواحی حیاط و یا باغ مورد نظر می شود.
فرسایش سطح این نوع سنگ فرش به علت صاف بودن آجرها و یکدست بودن نتیجه نهایی، کمتر از مواردی مانند تخته سنگ های برش داده نشده و قلوه سنگ است. این مزیت در کنار ثبات رنگ این متریال ، کفپوش زیبای ذکر شده را به گزینه ای کاربردی و متمایز نیز تبدیل می کند. رنگ طبیعی این نوع سنگ فرش آجری زیبای این سنگ فرش، به خوبی گرما را به محیط شما اضافه می کند و تعادل رنگ زیبایی با محیط ایجاد می کند.

نیاز به مشاوره دارید؟

سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.