شرکت فارسیان افق آرشا

ویژگی های رادیاتور

تکنولوژی گرمایش یکنواخت

وجود تفاوت دما در رادیاتورها به خصوص در زمان کاهش فشار، همیشه مشکل ساز بوده و لوله کشی غیر استاندارد، پمپ ضعیف پکیج، عدم استفاده از سیستم تقسیم مناسب آب،طولانی بودن مسیر آب و موارد مشابه این مشکل را دو چندان می کند.آنیت برای اولین بار توانسته با طراحی و توسعه تکنولوژی های نوین، مشکل وجود تفاوت دما در ابتدا و انتهای رادیاتور را حل نماید و محصولات خود را به نحوی تولید نماید که در دبی های پایین نیز بهترین عملکرد را داشته و به صورت یکنواخت گرم شوند.

راندمان A++

آنیت افتخار دارد تا با کسب بالاترین راندمان در بین برندهای مطرح جهانی، در زمینه بهینه سازی مصرف سوخت در ایران و جهان پیشرو باشد و این ویژگی، به کاهش چشم گیر مصرف انرژی خصوصا در سال های آتی که قیمت گاز بسیار افزایش می یابد کمک خواهد کرد.
توجه ویژه به گرید مصرف انرژی قبل از خرید هر محصول، یعنی انتخاب مقرون به صرفه و هوشمندانه

تحمل فشار بالا

رادیاتورهای آنیت به دلیل استفاده از آلیاژ خاص و اتصالات CNC و مونتاژ به روش رزوه ای و آببندیاتصالات با سه روش همزمان، می توانند فشار بسیار بالایی تحمل کنند که به فشار کارکردی بیش از 50 بار و لحظه ای120 بار می توان اشاره نمود.

تکنولوژی ضد خوردگی

رادیاتورهای دوجداره آنیت مقاوم در برابر خوردگی، ضد ایجاد رسوب و عدم تولید گاز هیدروژن می باشد.
آنیت با استفاده از تکنولوژی لایه محافظ خوردگی برای اولین بار قدرت خورندگی آب را مهار کرده که پایداری و طول عمر سیستم گرمایشی شما را افزایش می دهد.
آنیت تنها تولید کننده رادیاتورهای دوجداره در ایران

تکنولوژی مایکروفین

همانطور که واضح است افزایش سطح تماس با هوا می تواند تاثیر چشم گیری در افزایش میزان ظرفیت حرارتی رادیاتور داشته باشد. هرچه سطح تماس با هوا در رادیاتور افزایش یابد، به همان میزان ظرفیت حرارتی نیز افزایش می یابد. سطح تماس با هوا نیز در محصولات شرکت آنیت به دو نحو افزایش یافته : طراحی خاص پره ها و بهره گیری از تکنولوژی مایکروفین
طراحی هر پره از رادیاتورهای آنیت بصورت لوله ای شکل و با تعبیه مایکروفین در جداره داخلی صورت گرفته است، که این نوع خاص طراحی باعث می گردد تا به صورت همزمان با افزایش سطح تماس کلی در هر پره، ظرفیت حرارتی نهایی به صورت چشم گیری افزایش یابد. علاوه بر این بدلیل حرکت هوا از مسیر ایجاد شده در داخل و خارج پره ها که بصورت لوله ای شکل هستند، جریان همرفتی تشدید می گردد و این امر نیز در افزایش ظرفیت حرارتی نهایی تاثیر چشم گیری دارد.

نیاز به مشاوره دارید؟

سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.