شرکت فارسیان افق آرشا

آجر پازلی ( لگویی یا قفل شونده ) چیست؟

آجرهای پازلی لگویی یا قفل شونده

آجر پازلی ( لگویی یا قفل شونده ) نوعی مدرن از مجموعه آجر های موجود در صنعت ساخت و ساز کشور می باشند که به آجر های سبز و حافظ محیط زیست شهرت دارند.

این آجر ها با توجه به نوع بافت و طراحی منحصر به فردی‌که دارند میتوان مدت زمان اجرای کار را به حداقل برسانند و همینطور شکل خاص آن توانایی انجام هر نوع طرحی را به مجری دهد و اجرای طرح های خاص با این نوع آجر بینهایت طرح می باشد.

سوراخ های موجود در سیستم آجرهای مدولار کمک زیادی به کنترل حرارت و عایق صدا می نماید که میتوان از دیگر مزایای سوراخهای اجر پازلی به استفاده میلگردهای تقویتی در ساخت سازه اشاره کرد که بعنوان پشتیبان استفاده میشود و نیازی به قالبگیری نیست و در مصرف چوب و قالب صرفه جویی می شود.

آجر های زیست محیطی و مدولار در کشورهای زیادی مورد تست و تاییدیه فنی قرار گرفته و بهترین راه برای بازسازی و نوسازی ساختمانهاست و همچنین این روش بعنوان روشی کم هزینه و با کیفیت بالا در کشورهای مختلف معرفی گردیده است که در مجلات دکوراسیون و معماری از این روش بعنوان انقلابی در صنعت ساخت و ساز و آجر های سبز یاد شده است.مجموعه این عوامل باعث شده که با توجه به کیفیت، استفاده از آن در بخش های مختلف عمرانی افزایش یابد و با توجه به ساختار کاهش هزینه ها را در برداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما اینجا هستید

آجر پازلی ( لگویی یا قفل شونده ) چیست؟

Next

مزایای آجر پازلی و مقایسه با دیگر آجرها